Zimowisko 2020

Nabór elektroniczny rozpoczął się na stronie http://www.lzselk.pl, W roku 2019 ilości miejsc jest ograniczona, zakwalifikujemy tylko 100 dzieci. W roku 2019 w zimowisku uczestniczyło 250 osób, W roku 2018 uczestniczyło 350 osób. O zakwalifikowaniu decyduję kolejności zgłoszeń elektronicznych.

Zimowisko dla dzieci rolników z terenu województwa warmińską-mazurskiego, podlaskiego i łódzkiego w Zakopanym !!!

Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku , organizuje zimowisko dla dzieci rolników przy współudziale Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pojezierza Ełckiego„.
I turnus – odbędzie się w terminie od 17 stycznia 2020 ( wyjazd w godzinach wieczornych) do 26 stycznia 2020

Miejsce wypoczynku: Dom Wypoczynkowy U FRANKA ul. Piszczory 19a 34-500 Zakopane
http://www.ufranka.pl wypoczynek wyłącznie dla dzieci wyjeżdżających autobusem z Suwałk, Sejn, Augustowa, Łomży, Biskupca, Mrągowa, Giżycka, Olsztyna, Ostródy, Iławy, Działdowa, Ełku, Grajewa, Olecka, Piotrkowi Trybunalskiego, Ręczna, Moszczenicy, Łęki Szlacheckie, Woli Krysztopolskiej (– zakwalifikowanych zostanie wyłącznie 100 dzieci, według kolejności zgłoszeń elektronicznych).

Z wypoczynku zimowego mogą skorzystać dzieci i młodzież z terenu województwa podlaskiego ,warmińsko-mazurskiego łódzkiego , urodzonych od 01.01.2004 i młodsi , których co najmniej jedno z rodziców /prawnych opiekunów/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno – rentowe oraz wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Koszt wpisowego od uczestnika 700,00zł. Organizator zapewnia – całodobowe wyżywienie, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym – wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy), opiekę medyczną, – ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, atrakcyjny program kulturalno-oświatowy i wycieczek krajoznawczo-turystycznych. W ramach programu minimum 2 wycieczki z przewodnikiem w góry w tym Rusinowa Polana, Morkie Oko dla chętnych, Dolina Chochołowska, Gubałówka, kulig, termy w Chochołowie i Szaflarach, Akwa-Park w Zakopanym, zwiedzenie Zakopanego z przewodnikiem, prelekcja i zwiedzenie Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego, zwiedzenie Krakowa i Wadowic oraz w drodze powrotnej Częstochowy – udział w Apelu Jasnogórskim. Zajęcia sportowe na lodowisku i stoku ( w tym roku koszty opłat karnetów za stok i wypożyczenie nart pokrywa organizator ) , oraz warsztaty edukacyjne z elementami nauki i doskonalenia gier umysłowych, logicznych i intelektualnych. Istnieje możliwości udziału dzieci w wypoczynku, których rodzice nie opłacają KRUSU z 100% odpłatnością ( 1400,00zł)..: UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie ( nabór elektroniczny rozpocznie się 14.12.2019 w godzinach wieczornych )na stronie http://www.lzselk.pl, oraz dostarczenie lub przesłanie kompletu oryginalnych dokumentów w terminie 7 roboczych dni od zarejestrowania się w systemie: karty uczestnika kolonii, zaświadczenie z Placówki Terenowej KRUS na adres: Urząd Gminy w Ełku ul: T. Kościuszki 28A, 19-300 Ełk z dopiskiem „ Zimowisko 2020”. Konto na wpłaty na zimowisko będzie podane po 4 stycznia 2020. W płaty będą przyjmowane po 5 stycznia 2020.

W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z Tomaszem Bartnikiem – Przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku, koordynatorem organizacji zimowego wypoczynku (tel, 503535768, 516106667, 508863211 ), informację i karty kwalifikacyjne są również dostępne na stronie internetowej http://www.lzselk.pl/ .

Post Author: lzselk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *