Wyjazd na narty do Zakopanego

Wychodząc naprzeciw dzieci, młodzieży i dyrektorów szkół w dniach 26 lutego – 1 marca 2020, organizujemy wyjazd na naukę i doskonalenie jazdy na nartach zjazdowych.

Nauka będzie organizowana w formie wyjazdu do Zakopanego. Zajęcia będą odbywały się na stokach na Podhalu w Zakopanym i okolicznych stokach. W ramach wyjazdu planujemy organizację zajęć na stoku codziennie po 3- 4 godziny. W ramach wyjazdu planujemy zajęcia nauki i doskonalenia pływania w Aqua- Parku w Zakopanym i Szaflarach ( Termy Gorący Potok). Wyjazd jest skierowany szczególnie do dzieci którzy potrafią jeździć na nartach lub chcą się nauczyć. Wyjazd planowany jest w dniu 26 lutego 2020 w godzinach wieczornych, powrót w niedzielę 1 marca 2020 w godzinach wieczornych.

Koszt wyjazdu wraz kosztami zakwaterowania, wyżywienia, transportu, wypożyczeniu nart i wykupu karnetów na stok, instruktorów, biletów wstępu na łyżwy i basen wynosi 390,00zł od uczestnika.

Wyjazd jest dofinasowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach organizacji zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na upowszechnianie sportów zimowych. Zgłoszenia na wyjazd będą obywały się elektronicznie od dnia 04.02.2020.

Ilość miejsc jest ograniczona zakwalifikowanych zostanie 50 dzieci według kolejności zgłoszeń. Prosimy wszystkich o polubienie strony i udostępnienie informacji.

Wyjazd jest uzależniony od ilości dzieci zgłoszonych w danym regionie. Planujemy wyjazd Suwałki, Olecko, Grajewo, Łomża, Mrągowo, Biskupiec, Ostróda. Iława, Nowe Miasto.

Na wyjazd na dwa dni od nauki szkolnej mogą zwolnić rodzice w szkole, lub ze szkołą nawiąże kontakt organizator i zwolni na czas wyjazdu od zajęć szkolnych. Z wyjazdu mogą skorzystać dzieci rolników i rodziców którzy nie opłacają KRUS.

Zgłoszenie elektroniczne:

Post Author: lzselk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *