Plan wyjazdu do Zakopanego

Pilne w przypadku rezygnacji dziecka proszę powiadamiać przez Facebooka lub telefonicznie.

Przypominamy wyjazd w dniu 18.08.2020 w godzinach wieczornych.

Cały turnus z dnia 21.08.2020 został przeniesiony na dzień 18.08.2020 w związku z rezygnacja około 80 dzieci. Łącznie w wyjeździe weźmie udział tylko 46. 

Noclegi i wyżywienie uczestnicy będą mieli zapewnione Wynajem Pokoi z Wyżywieniem Wojciech Łukaszczyk,   ul. Mrowce 37, Zakopane,

Wpłaty na wyjazd dzieci na kolonie  do Zakopane  należy dokonać na konto Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku,  Rożyńsk 45/1 12-250 Orzysz   91 93310004 0000 0010 7637 0006  z dopiskiem darowizna na organizację kolonii Zakopane   2020. Wpłaty można dokonać przelewem lub gotówką przy wyjeździe.

Przed wsiadaniem do autobusu rodzic ma obowiązek przekazania dla pilota oświadczenie które jest do pobrania na naszej stronie..

Pilne plan wyjazdu dzieci do Zakopanego.  Pilot kontakt – 508863211

Wyjazd  autobusem w  dniu 18.08.2020 ( wtorek)                                                         

1) Ełk godz. 23.00 ( Stacja Paliw ORLEN ul: 11 – Listopada )

 2) Mrągowo godz. 0.30 – ( CPN Orlen przy rondzie na wylocie do Olsztyna)

3)         Olsztyn  godz. 1.30  CPN Orlen Aleja Warszawska 100

4)         Olsztynek godz.2.30 ( CPN Orlen ul Ostródzka 11)

  • Nidzica godz. 3.00 (Sienkiewicza 1, 13-100 Nidzica )

WAŻNE! Uczestnik musi mieć obowiązkową aktualną legitymację szkolną wraz z peselem i pieczęcią szkoły umieszczoną na drugiej stronie legitymacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy uczestników kolonii w przypadku ich zniszczenia lub zagubienia. W przypadku, gdy dziecko przyjmuje leki, wymagane jest podanie informacji o tym, jakie leki i w jakich dawkach. Prosimy o spakowanie niezbędnych dla dziecka leków w osobną torebkę oraz zamieszczenie informacji o dawkowaniu.

Na pół godziny przed podróżą dzieciom źle znoszącym podróż autokarem należy podać AVIOMARIN.

W koloniach może wziąć udział dziecko zdrowe i tylko wtedy gdy wszystkie osoby z nim mieszkające są zdrowe!
· Dziecko nie ma w dniu wyjazdu na kolonie oraz nie miało w ciągu 14 dni przed koloniami: kataru, kaszlu, gorączki, duszności, ani nie wystąpiły u niego żadne objawy chorobowe.
· Nikt z osób mieszkających z dzieckiem nie jest objęty kwarantanną
· Żadna z osób mieszkających z dzieckiem nie jest chora lub nie była chora w ciągu 14 dni przed rozpoczęciem kolonii
· Na miejscu zbiórki dziecko będzie miało zmierzoną temperaturę, podwyższona temperatura wyklucza udział dziecka w koloniach.
· W dniu wyjazdu na kolonie należy przekazać wychowawcy wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia dziecka.
· Uczestnik i osoby mu towarzyszące w dniu wyjazdu na kolonie i w dniu odbioru Uczestnika z kolonii muszą mieć zakryte usta i nos (nosić maseczki).
Rodzicu, podanie nieprawdziwych informacji o stanie zdrowia dziecka może narazić na zakażenie inne osoby, w tym inne dzieci. Podanie nieprawdziwych informacji naraża na kwarantannę wszystkich uczestników kolonii, pracowników i ich rodziny.
Rodzicu miej świadomość, że nawet przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa zdrowotnego na koloniach, Twoje dziecko może ulec zakażeniu koronawirusem. Każdy niepokojący objaw chorobowy, może spowodować umieszczenie dziecka w pokoju – izolatce. Możemy również poprosić Cię o zabranie dziecka z kolonii.
Rodzicu, przypomnij dziecku zasady zachowania higieny i dystansu społecznego. Wyposaż dziecko w maseczki i środki do dezynfekcji rąk.

W przypadku, gdy dziecko przyjmuje leki, wymagane jest podanie informacji o tym, jakie leki i w jakich dawkach. Prosimy o spakowanie niezbędnych dla dziecka leków w osobną torebkę oraz zamieszczenie informacji o dawkowaniu.Na pół godziny przed podróżą dzieciom źle znoszącym podróż autokarem należy podać AVIOMARIN.Przypominam o torby, plecaki żeby nie byli cięższe od wagi uczestnika.

WAŻNE! Uczestnik musi mieć obowiązkową aktualną i ważną legitymację szkolną., oraz książeczkę zdrowia dziecka żeby miał w torbie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy uczestników kolonii w przypadku ich zniszczenia lub zagubienia. W przypadku, gdy dziecko przyjmuje leki, wymagane jest podanie informacji o tym, jakie leki i w jakich dawkach. Prosimy o spakowanie niezbędnych dla dziecka leków w osobną torebkę oraz zamieszczenie informacji o dawkowaniu.

Na pół godziny przed podróżą dzieciom źle znoszącym podróż autokarem należy podać AVIOMARIN. Przypominam o torby, plecaki  żeby nie byli cięższe od wagi uczestnika

Post Author: lzselk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *