Bezpłatne zajęcia na lodowisku, basenie i w siodle

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach na lodowisku, basenie i w siodle dzieci i młodzież którzy uczestniczyli w wypoczynku w ramach „ Bezpieczne wakacje z Pojezierzem Ełckim i Ełckim LZS, oraz dzieci uczestniczących w projektach realizowanych przez Ełcki LZS w tym pływanie, nauka jazdy na łyżwach lub nartach.

W związku powyższym chcielibyśmy zaprosić do udziału w zajęciach dzieci i młodzież którzy uczestniczyli w wypoczynku w ramach „ Bezpieczne wakacje z Pojezierzem Ełckim i Ełckim LZS, oraz dzieci uczestniczących w projektach realizowanych przez Ełckim w tym pływanie, nauka jazdy na łyżwach lub nartach.

Dzieci z terenu Powiatu Ełckiego  będą uczestniczyli na zajęciach nauki pływania na basenie w Ełku.

Oferta specjalna jest skierowana dla dzieci z Powiatu Oleckiego i Gołdapskiego nauki pływania będą realizowane na basenie w Olecku.

Istnieje możliwości organizacji zajęć z innych powiatów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego pod warunkiem że zgłosi się grupa z danej gminy lub szkoły minimum 30 osób, wówczas zajęcia będą odbywały się na najbliższym basenie od miejsca zamieszkania uczestników zajęć. Zapraszamy do współpracy szkoły i stowarzyszenia.

Projekt będzie realizowany w ramach zadania „Promowanie i wspieranie rozwoju Sportu dla Wszystkich” działania „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”. Projekt jest dofinansowany ze środków pozyskanych z  Ministerstwa Sporu i Turystki .

Głównym celem organizacji zajęć jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży szkolnej oraz profilaktyka wad postawy poprzez naukę i doskonalenia pływania, nauka, doskonalenia jazdy na łyżwach, zajęcia w siodle.  Zajęcia oprócz celów stricte sportowych będą zawierać elementy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, realizowanej w formie odpowiadającej wiekowi i możliwościom psychoruchowym uczestników. Projekt ma na celu próbę wszechstronnego uaktywnienia sportowego ze szczególnym uwzględnieniem dzieci szkół podstawowych z klas IV-VIII.   .

Zajęcia nauki i doskonalenia pływania będą odbywały się w Parku Wodnym w Ełku, oraz Basenie w Olecku.

Zajęcia nauki jazdy na łyżwach i doskonalenie będą się odbywały na krytym lodowisku w  Giżycku ( całorocznym).

Zajęcia w siodle w tym jazda rekreacyjna i nauka jazdy konnej
będą się odbywały się w Ośrodku Jeździeckim Hadrian (w  hali)  w Regielnicy   

Zajęcia będą się odbywały szczególnym uwzględnianiem po zajęciach szkolnych oraz soboty i niedzielę w terminach ustalonych z rodzicami i dyrektorami szkół. . Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduję kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywały od 10.10.2020 do 10.12.2020 pod opieką trenerów i instruktorów. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorzy zabezpieczą dla uczestników fachową kadrę trenerską, instruktorską , wstęp na basen, lodowisko, stadniny koni, dowóz dzieci na zajęcia i odwóz.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie http://www.lzselk.pl , oraz przekazanie karty kwalifikacyjnej podczas pierwszego wyjazdu na zajęcia. Wszelkich informacji na temat zajęć udzielane będą przez Tomasza Bartnika pod numerem telefonu 508863211

Post Author: lzselk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *