Oferta specjalna wycieczki  do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia w Zatorze, połączona z wycieczką  na Podhale połączona z Zakopanym, Wadowicami i Częstochową.

Uczestnicy mogą dopłacić za wycieczkę  BONem  TURYSTYCZNYm !

ZAPISY

Koszt wycieczki od uczestnika z bonem około 300,00zł.                 Organizator zapewnia –  wyżywienie, zakwaterowanie, transport, opiekę medyczną, opiekunów dla dzieci,  – ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, zabezpiecza pilota wycieczki i przewodników, opłaty za bilety wstępu za atrakcyjny program kulturalno-oświatowy i wycieczek krajoznawczo-turystycznych. Pokrywa koszty wyżywienia , zakwaterowania , biletów wstępu transportu za opiekunów. Koordynacje wycieczki.

Już blisko 3 mln Polaków aktywowało bony turystyczne na kwotę 2,6 mld złotych. Ponad 97 tys. bonów na kwotę prawie 49 mln zł aktywowali mieszkańcy Warmii i Mazur. Całkowicie wykorzystano 40 tys. bonów, a nieaktywnych jest jeszcze prawie 54 tys. Bon turystyczny realizowany jest od 1 sierpnia 2020 r. i pozostaje ważny do końca marca 2022 r. Nie podlega on wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze. Jeśli nie zdążymy go użyć przed wspomnianym terminem, to przepadnie.

Gminne  Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ełku, przy współudziale Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Pojezierze Ełckie” przedkłada ofertę specjalną  organizacji wycieczki dla dzieci, młodzież i dorosłych, w tym mile widziane wyjazdy rodzinne.

Naszą ofertę wycieczki  opieramy na dwudziestoletnim  doświadczeniu w organizowaniu tematycznych koloni, zimowisk, zajęć pozalekcyjnych w tym nauki doskonalenia pływania, nauki i doskonalenia jazdy na nartach zjazdowych. Ogółem w naszych koloniach, zajęciach uczestniczyło około 40.000 dzieci i młodzieży ze szczelnym uwzględniłem dzieci młodzieży z terenu województwa warmińska-mazurskiego i podlaskiego.  Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować wyjazdy w atrakcyjne miejsca, takie jak Podhale, ale przede wszystkim dostosowujemy bogaty program do wieku uczestników oraz zainteresowań klasy. Program zostanie dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników, uczestnicy będą mieli wybór wycieczek i zajęć. Specjalizujemy się w opracowywaniu kilkudniowych, maksymalnie zaangażowanych programów wyjazdów. Jesteśmy jednak w stanie także pod względem czasu trwania dostosować się do potrzeb grupy. 

Projekt programu wycieczki:

Przedstawiony program stanowi propozycje wycieczek, które mogą być zmieniane lub zastępowane innymi zajęciami. Realizacja programu będzie uzależniona od aktualnych wymagań sanitarnych, dostępności obiektu do zwiedzania, możliwości zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa zdrowotnego itp. Realizacja zajęć odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra zdrowia i Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Dzień 1 Wyjazd uczestników w godzinach wieczornych.

Dzień  2  Przyjazd uczestników do Zatoru około 8.00 rano. Całodniowy  pobyt w  największym w Polsce Parku Rozrywki Energylandiaw Zatorze. Obiad w Polsce Parku Rozrywki Energylandia. Przyjazd do Zakopanego w godzinach późnych wieczornych, zakwaterowanie.

Dzień 3.  Wycieczka w góry z przewodnikiem – wycieczka do wyboru Morskie Oko, Rusinowa Polana, Dolina Kościeliska. ( od rana do południa), ( po południu) zajęcia na termach w Gorącym Potoku w Szaflarch lub Akwa Parku w Zakopanym).

Dzień 4 Zwiedzanie Zakopanego. Wycieczka turystyczną krajoznawcza „ Poznajemy Zakopane” ) . Zwiedzanie Krakowa, Wadowic i Częstochowy. ( o godz. 21.00 udział w Apelu Jasnogórskim w Częstochowie )

Dzień 5.  Powrót do miejsca zamieszkania. ( niedziela rano)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu  oraz składania zapytań o organizację wycieczek. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z  Tomaszem Bartnikiem (tel. 508863211, 516106667 ), lub elektronicznie kolonie.zajecia@gmail.com

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie http://www.lzselk.pl , oraz opłacenie zaliczki w kwocie 100,00zł na konto 48 93310004 0000 0010 7637 0004  Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku  Rożyńsk 45/1, 12-250 Orzysz, Dokumenty po zgłoszeniu będą przesłane elektronicznie, które należy do wypełnić i przekazać pilotowi wycieczki przed wyjazdem

Wyjazd będzie organizowany autobusem dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu województwa warmińską-mazurskiego . Miejsce wyjazdu uzależnione jest od iliści osób zgłoszonych z danego powiatu. Planujemy wyjazd z Olecka, Suwałk, Augustowa, Grajewa, Łomzy, Ełku, Orzysza, Mrągowa, Biskupca, Olsztyna, Ostródy, Iławy, Lubawy, Olsztynka, Nidzicy, Kisielic, Nowego Miasta Lubawskiego. 

Park Rozrywki Energylandia został otwarty w 2014 roku i od tego czasu, nawet przez chwile nie próżnuje – ciągle rozwija się i poszerza swoją listę atrakcji o dodatkowe strefy i obiekty. Imponujący postęp działań Parku łączy się z projektowaniem i budową coraz to nowszych roller coasterów. 14 lipca 2021 r. Energylandia obchodziła 7 urodziny, podczas imprezy z dumą ogłoszono, iż Park jest obecnie numerem 1 w Europie pod względem ilości roller coasterów! Jest ich tu aż 18! Poznaj szczęśliwą TOP 12 roller coasterów w Energylandii:

1. Zadra to ulubiony roller coaster Gości Parku Rozrywki, a zarazem najwyższy na świecie drewniany coaster. Zadra znajduje się w piątek strefie Smoczy Gród. Wysokość to niemal 64 metry, długość trasy wynosi 1316 metrów, prędkością 121 km/h, a pierwszy spadek to 90-stopniowe nachylenie. Wagoniki pokonują tę szaloną trasę w 1 minutę i 50 sekund. Zadra to roller coaster hybrydowy – stworzony z połączenia dwóch materiałów: zasadniczej konstrukcji z drewna oraz częściowej z metalu.

2. Hyperion to najwyższy i najszybszy mega coaster w Europie- osiąga 142 km/h. Umiejscowiona w Strefie Ekstremalnej ma 77 metrów wysokości, ale długość pierwszego spadku wynosi 80 metrów, dzięki przejazdowi przez podziemny tunel. Kąt nachylenia na początku niespełna 1,5 km trasy wynosi 85 stopni. Liczne zwroty, podziemny tunel i niewyobrażalna prędkość to nieodłączne cechy Hyperiona.

3. Speed to najwyższy i najszybszy wodny coaster na świecie! Znajdziemy go także w Strefie Ekstremalnej. Szybkość wagoników pędzących 110 km/h z konstrukcji sięgającej 60 metrów połączona została z dwoma wodnymi splashami. Ekscytujący plusk i zderzenie z taflą wody dają niezapomniane przeżycia!

4. Abyssus to najnowszy roller coaster tego parku rozrywki, znajdujących się w premierowej strefie Aqualantis. Double Launch Coaster typu Shockwave podwójnie wciska nas w fotel dzięki wyrzutom magnetycznym na początku i w trakcie przejazdu. Pędzimy z maksymalną prędkością 100 km/h po trasie o długoście takiej samej jak Zadra – 1316 metrów, i pokonujemy ją w 2 minuty! Abyssus ma ponad 38 metrów wysokości i 1316 metrów długości trasy!

5. EKIPA Light Explorers powstał w wyniku współpracy ze słynną Ekipą Friza. Roller coaster typu Boomerang osiąga prędkość 60 km/h, a czas przejazdu 70 sekund. Z tej kolejki zlokalizowanej w strefie Aqualantis, dzieci o wzroście 100-120 centymetrów mogą z niej korzystać w towarzystwie opiekuna. Ulubieniec młodzieży dostarczy nam frajdy z jazdy do przodu, jak i do tyłu!

6. Mayan to jeden z flagowych propozycji Strefy Ekstremalnej. Roller coaster, którego szyny nie mocują wagoników od dołu, a przymocowane są do ich górnych części, rozpędza się do 80 km/h na trasie mierzącej 689 metrów. Wysoka na 33 metry, wyposażona w 5 inwersji i osiągająca 5 G przeciążenia kolejka jest doskonałym uzupełnieniem strefy.

7. Moya Formuła jest następną atrakcją Strefy Ekstremalnej, jest to typ Launched Coaster. Kolejka osiąga 100 km/h już w pierwszych 2-3 sekundach jazdy. Z roller coastera może korzystać 16 osób na raz, ciesząc się jazdą na trasie o długości 560 metrów.

8. RMF Dragon – to, podobnie jak Mayan, kolejka o tak zwanym odwróconym typie „Inverted Coaster”. Roller coaster mieszczący się w Strefie Familijnej ma 20 metrów wysokości i 453 długości przejazdu. Dzieci o wzroście 100 – 130 centymetrów mogą korzystać z jazdy w towarzystwie opiekunów

9. Śmiejżelki Energuś to roller coaster znajdujący się w strefie Bajkolandia. Stworzony z 10 wagoników może zabrać w cukierkową, 335-metrową trasę 20 osób jednocześnie. Atrakcja osiąga prędkość 50 km/h przy wysokości 13 metrów konstrukcji.

10. Tidal Wave Twister to pierwszy w tym parku rozrywki typ Power Roller Coastera, który posiada swój własny napęd. Każdy obrót kolejki wzmocniony jest przez falującą platformę. Specjalnie dostosowany system zabezpieczeń z tylną i przednią poduszką zaciskową zapewnia o jakości przejazdu trwającego do 120 sekund. Kolejka znajduje się w strefie Aqualantis i gwarantuje falę okrzyków!

11. Boomerang jest charakterystyczną, fioletową atrakcją znajdującą się w Strefie Familijnej. Ruch wagoników z nietoperzem na dziobie w przód oraz w tył pozwala na osiągnięcie prędkości do 70 km/h. Wysokości toru wynosi 25 metrów.

12. Frida to roller coaster znajdujący się w piątej strefie Smoczy Gród. To świetna zabawa dla całej rodziny, gdyż dzieci o wzroście 100-120 cm mogą skorzystać z atrakcji w towarzystwie opiekuna. Liczne zwroty i zakręty dodają ekscytacji na trasie, z której podziwiać można spektakularną Zadrę oraz widok na szóstą strefę Aqualantis!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *