Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci i młodzieży w dniach 28-30 października 2021 organizujemy po raz kolejny wycieczkę do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia .

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci i młodzieży w dniach 28-30 października 2021 organizujemy po raz kolejny wycieczkę do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia .

Oferta specjalna wycieczki   w dniach 28-30 października 2021                                                   do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia w Zatorze za jedyne 0,00zł + bon turystyczny.

ZAPISY

Uczestnicy mogą dopłacić za wycieczkę                                          BONem  TURYSTYCZNYm !

Koszt wycieczki od uczestnika z bonem 0,00zł.                             Organizator zapewnia –  wyżywienie, transport, opiekę medyczną, opiekunów dla dzieci,  – ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, zabezpiecza pilota wycieczki i przewodników, Koordynacje wycieczki.

Już blisko 3 mln Polaków aktywowało bony turystyczne na kwotę 2,6 mld złotych. Ponad 97 tys. bonów na kwotę prawie 49 mln zł aktywowali mieszkańcy Warmii i Mazur. Całkowicie wykorzystano 40 tys. bonów, a nieaktywnych jest jeszcze prawie 54 tys. Bon turystyczny realizowany jest od 1 sierpnia 2020 r. i pozostaje ważny do końca marca 2022 r. Nie podlega on wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze. Jeśli nie zdążymy go użyć przed wspomnianym terminem, to przepadnie.

Gminne  Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ełku, przy współudziale Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Pojezierze Ełckie” przedkłada ofertę specjalną  organizacji wycieczki dla dzieci, młodzież i dorosłych, w tym mile widziane wyjazdy rodzinne.

Naszą ofertę wycieczki  opieramy na dwudziestoletnim  doświadczeniu w organizowaniu tematycznych koloni, zimowisk, zajęć pozalekcyjnych w tym nauki doskonalenia pływania, nauki i doskonalenia jazdy na nartach zjazdowych. Ogółem w naszych koloniach, zajęciach uczestniczyło około 40.000 dzieci i młodzieży ze szczelnym uwzględniłem dzieci młodzieży z terenu województwa warmińska-mazurskiego i podlaskiego.  Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować wyjazdy w atrakcyjne miejsca, takie jak Podhale, ale przede wszystkim dostosowujemy bogaty program do wieku uczestników oraz zainteresowań klasy. Program zostanie dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników, uczestnicy będą mieli wybór wycieczek i zajęć. Specjalizujemy się w opracowywaniu kilkudniowych, maksymalnie zaangażowanych programów wyjazdów. Jesteśmy jednak w stanie także pod względem czasu trwania dostosować się do potrzeb grupy. 

Projekt programu wycieczki:

Przedstawiony program stanowi propozycje wycieczek, które mogą być zmieniane lub zastępowane innymi zajęciami. Realizacja programu będzie uzależniona od aktualnych wymagań sanitarnych, dostępności obiektu do zwiedzania, możliwości zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa zdrowotnego itp. Realizacja zajęć odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra zdrowia i Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Dzień 1 Wyjazd uczestników w godzinach wieczornych. ( czwartek)

Dzień  2  Przyjazd uczestników do Zatoru około 8.00 rano. ( piątek) Całodniowy  pobyt w  największym w Polsce Parku Rozrywki Energylandiaw Zatorze. Obiad w Polsce Parku Rozrywki Energylandia.

Dzień 5.  Powrót do miejsca zamieszkania. ( sobota rano)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu  oraz składania zapytań o organizację wycieczek. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z  Tomaszem Bartnikiem (tel. 508863211, 516106667 ), lub elektronicznie kolonie.zajecia@gmail.com

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie http://www.lzselk.pl

Dokumenty po zgłoszeniu będą przesłane elektronicznie, które należy do wypełnić i przekazać pilotowi wycieczki przed wyjazdem

Wyjazd będzie organizowany autobusem dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu województwa warmińską-mazurskiego . Miejsce wyjazdu uzależnione jest od ilości osób zgłoszonych z danego powiatu. Planujemy wyjazd z Ełku, Olecka, Suwałk, Augustowa, Grajewa, Łomży, Ełku, Mrągowa, Biskupca, Olsztyna, Ostródy, Nidzicy, Olsztynka.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *