Zapisy na zimowisko 2024 (informacje)

Bezpieczne wakacje z Pojezierzem Ełckim i Ełckim LZS organizują zimowisko dla dzieci z różnych grup społecznych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci rolników.

 Program wypoczynku będzie dostosowany do wieku i uczestników, przewidujemy zajęcia na stoku nauka i doskonalenie jazdy na nartach, wycieczki turystyczno krajoznawcze, termy, baseny, lodowisko. Planujemy wycieczkę „ Poznajemy Kraków” połączona ze zwiedzaniem Kopalni Soli w Wieliczce. 

Turnus –  odbędzie się w terminie od 19 stycznia 2024 ( wyjazd w godzinach wieczornych) do 27 stycznia 2024 Miejsce wypoczynku:     Pokoje gościnne „STACHOŃ” Maria i Bolesław Stachoń Ul: Kościuszki 60c, 

Miejsce wypoczynku:  Wynajem Pokoj- Wyżywienie Wojciech Łukaszczyk,  Zakopane –  Mrowce 37, 34-500 Zakopane  

Organizator zapewnia – całodobowe wyżywienie, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, transport, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy),   opiekę medyczną, – ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków, opłaty za bilety wstępu w celu realizacji programu turystyczna –krajoznawczego i z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej w tym opłaty za stok i wypożyczenie nart, wstęp na lodowisko, basen, termy.  . 

Wpłatę należy dokonać na konto podane przez organizatora nie później niż 2 dni przed wyjazdem, zaliczkę w kwocie 200,00 zł należy wpłacić po zarejestrowaniu uczestnika na podane konto w naborze . Zaliczka opłacona oznacza zakwalifikowanie uczestnika.  

Koszt kolonii dziecka na krusie 1500zł , bez KRUS 2000zł 

Wystawiamy faktury w przypadku korzystania rodzica z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie http://www.lzselk.pl , oraz opłacenie zaliczki na konto 09 93310004 0000 0011 3449 0002 Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „ Pojezierze Ełckie” ul: Sikorskiego 5A, 19-300 Ełk,, w tym roku kartę uczestnika  należy przekazać organizatorowi w dniu wyjazdu przed wsiadaniem dziecka do autobusu na wyjazd na wypoczynek. W przypadku dziecka rolnika należy dołączyć zaświadczenie z KRUS. 

W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z  koordynatorem organizacji  wypoczynku (tel. 508863211, 516106667 ), informację i karty kwalifikacyjne będą również dostępne na stronie internetowej http://www.lzselk.pl. , oraz na facebooku (Bezpieczne wakacje z  Pojezierzem Ełckim i Ełckim LZS).

Karta kwalifikacyjna:


Opublikowano

in

, ,

by

Tags:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *